CD Biuletyny scalone BCA, BCD, BCP 2 kwartał 2024

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 52
  • Producent: OWEOB Promocja Sp.z o.o.
  • Dostępność: jest na stanie

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 194,75 zł brutto
  • Czas realizacji: 24h + czas dostawy zgodny z wybranym przewoźnikiem
  • szt.
  • 226,00 zł / szt.
 Zestaw biuletynów cen robót scalonych BCA, BCD, BCP na płycie CD 2 kwartał 2024

baza cenowa przeznaczona dla jednego stanowiska komputerowego
produkt zabezpieczony elektronicznie; nie podlega zwrotowi


Biuletyny cen scalonych do przygotowywania kosztorysów inwestorskich i ofertowych, opracowywania uproszczonych kalkulacji rozliczeń robót budowlanych, obliczania kosztów robót budowlanych przy opracowywaniu wniosków o dotację ze środków pomocowych z Unii Europejskiej, waloryzacji wynagrodzeń kontraktowych oraz cen jednostkowych robót, w tym również zgromadzonych we własnych bazach cenowych u inwestorów i wykonawców, negocjowania cen w bezprzetargowych postępowaniach zlecenia robót, szacowania szkód majątkowych i wartości nieruchomości, doradztwa finansowego dla banków, deweloperów i ośrodków decyzyjnych.

ZESTAW składa się z trzech zeszytów: 
 Biuletyn cen asortymentów - BCA (powiększony o część opisową zawierającą charakterystyki asortymentów robót)
-  Biuletyn cen robót drogowych BCD (powiększony o ceny robót mostowych, dodatkowo roboty kolejowe i tramwajowe,  publikowanych na poziomie agregacji dostosowanym do cen rynkowych stosowanych w budownictwie mostowym)
-Biuletyn cen robót przygotowawczych BCP

Z wersji elektronicznej biuletynów można korzystać zarówno przy użyciu dołączonej przeglądarki, jak również wczytywać ją do programów kosztorysowych (obsługujących taką możliwość). Przeglądarka cenników pozwala na różnorodną prezentację ich zawartości, jak również wyszukiwanie i filtrowanie znajdujących się tam danych.

Zabezpieczanie cenników SEKOCENBUD w formie elektronicznej.

Na mocy Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631) cenniki SEKOCENBUD mające formę bazy danych są utworem podlegającym ochronie prawnej ? legalne korzystanie z nich odbywa się na podstawie udzielonej licencji. Licencja obowiązuje dla takiej ilości stanowisk, dla jakiej została opłacona (poza specjalnymi przypadkami jest to licencja jednostanowiskowa).
Treść licencji jest wyświetlana i akceptowana przez Użytkownika (licencjobiorcę) podczas pierwszego uruchomienia przeglądarki cenników.

wydawca: OWEOB Promocja Sp. z o.o.
wydanie/numer: 2
rok wydania: 2024
rodzaj nośnika: płyta CD
częstotliwość ukazywania się: kwartalnik