Rzeczoznawca Majątkowy. B TESTY, ZADANIA I PYTANIA EGZAMINACYJNE Z ODPOWIEDZIAMI dla kandydatów na rzeczoznawców, majątkowych

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 342
  • Producent: C.H.Beck Sp.z o.o.
  • Dostępność: czasowo niedostępne
    Czas realizacji: 24h + czas dostawy zgodny z wybranym przewoźnikiem
  • szt.
  • 199,00 zł / szt.
  • Niedostępny

 

Rzeczoznawca Majątkowy. TESTY, ZADANIA I PYTANIA EGZAMINACYJNE Z ODPOWIEDZIAMI dla kandydatów na rzeczoznawców, majątkowych.

Publikacja adresowana do osób ubiegających się o uzyskanie uprawnień rzeczoznawcy majątkowego.

Publikacja stanowi całościowe opracowanie, pomocne w przyswojeniu materiału niezbędnego do zdania trudnego egzaminu na rzeczoznawcę majątkowego. Została podzielona na cztery części.

W części pierwszej i drugiej umieszczono zaktualizowane, uwzględniające obowiązujący stan prawny opracowanie przykładowych zestawów pytań dla kandydatów na rzeczoznawców majątkowych (2009 i 2011). W celu ułatwienia nauki dodano do pytań prawidłowe odpowiedzi, oparte na treści aktu prawnego lub lektur wskazanych przez Ministerstwo. W niektórych przypadkach treść odpowiedzi została wzbogacona o materiały zaczerpnięte z innych źródeł, w celu możliwie pełnego wyjaśnienia zagadnień, do których odnoszą się pytania.

Trzecia część książki zawiera szczegółowe testy jednokrotnego wyboru, opracowane na podstawie aktów prawnych, których znajomość była sprawdzana na egzaminie pisemnym w poprzednich latach. Test sprawdza znajomość poszczególnych artykułów, a nawet punktów ustaw i rozporządzeń. Stanowi doskonałą pomoc w nauce i utrwaleniu treści przepisów.

Część czwarta to zbiór testów egzaminacyjnych z lat ubiegłych wraz z odpowiedziami.Spis treści w załączniku poniżej.

wydawca: C.H.Beck
autor: Mariusz Stepaniuk
rok wydania: 2020/wydanie 4
ilość stron: 695
format: A4
ISBN: 978-83-8198-080-7.
okładka miękka