Rzeczoznawca Majątkowy. B TESTY, ZADANIA I PYTANIA EGZAMINACYJNE Z ODPOWIEDZIAMI dla kandydatów na rzeczoznawców, majątkowych. C.H.Beck

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 342
  • Producent: C.H.Beck Sp.z o.o.
  • Dostępność: jest na stanie
    Czas realizacji: 24h + czas dostawy zgodny z wybranym przewoźnikiem
  • szt.
  • 199,00 zł 189,05 zł / szt.

rabat - 5%

Rzeczoznawca Majątkowy. TESTY, ZADANIA I PYTANIA EGZAMINACYJNE Z ODPOWIEDZIAMI dla kandydatów na rzeczoznawców, majątkowych.

Książka stanowi całościowe opracowanie, pomocne w przyswojeniu materiału niezbędnego do zdania trudnego egzaminu na rzeczoznawcę majątkowego. Zostało ono podzielone na trzy części.

W CZĘŚCI PIERWSZEJ umieszczono opracowanie kompletu pytań egzaminacyjnych podawanych przez Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju Regionalnego wraz z podanymi obok prawidłowymi odpowiedziami uwzględniającymi aktualny stan prawny.

W CZĘŚCI DRUGIEJ znajduje się opracowanie przykładowego zestawu pytań dla kandydatów na rzeczoznawców majątkowych. W celu ułatwienia nauki dodano do pytań prawidłowe odpowiedzi, oparte o treść aktu prawnego, lub wskazanych przez Ministerstwo lektur. W niektórych przypadkach treść odpowiedzi została wzbogacona o materiały zaczerpnięte z innych źródeł, w celu możliwie pełnego wyjaśnienia zagadnień, do których odnoszą się pytania.

W TRZECIEJ CZĘŚCI - Pytania egzaminacyjne z lat ubiegłych wraz z odpowiedziami.

Spis treści w załączniku poniżej.

wydawca: C.H.Beck
autor: Mariusz Stepaniuk
rok wydania: 2017/wydanie 3
ilośc stron: 492
format: A4
ISBN: 978-83-255-95789-4.
okładka miękka