Sekocenbud IMB Informacja o cenach materiałów budowlanych 2 kwartał 2020; zeszyt 1/2020

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 1316
  • Producent: OWEOB Promocja Sp.z o.o.
  • Dostępność: jest na stanie
    Czas realizacji: 24h + czas dostawy zgodny z wybranym przewoźnikiem
  • szt.
  • 63,00 zł 59,85 zł / szt.

 rabat -5%

Sekocenbud IMB Informacja o cenach materiałów budowlanych
2 kwartał 2020; zeszyt 20/2020

Zeszyt składa się z dwóch działów:

Dział A zawiera minimalne, maksymalne i średnie krajowe ceny materiałów budowlanych pochodzące z notowań oraz ceny średnie z doliczonymi kosztami zakupu. Dla każdego materiału podawane są: symbol klasyfikacyjny (ETO), pełna nazwa materiału, jednostka miary, ceny (minimalna, maksymalna, średnia oraz cena średnia z doliczonymi kosztami zakupu).

W dziale B publikowane są ceny producentów i przedstawicieli handlowych wybranych materiałów budowlanych. Są to przede wszystkim materiały nowe, stosowane w nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych.
W/w ceny materiałów budowlanych producentów i przedstawicieli handlowych z działu B zamieszczone są w tabelach, zawierających następujące informacje: nazwy producentów lub przedstawicieli handlowych, nazwy asortymentów materiałów, rodzaje materiałów tego asortymentu wraz z ich parametrami technicznymi, jednostkami miary i cenami.
 

NOWOŚĆ !

W I kw. 2020 r.

dział A zawiera 2 125 pozycji materiałowych. W stosunku do ubiegłego kwartału zakres notowań został powiększony o następujące materiały w podgrupie:
- 156
Separator Drogowy z tworzywa sztucznego U-25c (U-14e) o wym. 110x40x80 cm, azyl drogowy z tworzywa sztucznego - o wym. 500x500x100m.


W dziale B publikujemy ceny 1 971 materiałów budowlanych wg producentów i przedstawicieli handlowych - zamieszczonych w kolejności alfabetycznej.

W tej edycji dział ten został zaktualizowany oraz poszerzony m.in. o nowe produkty następujących producentów:
- Gerda Sp. z o. o. (GER) Drzwi antywłamaniowe wejściowe wewnętrzne i zewnętrzne.


 

Informacje zawarte w wydawnictwie IMB służą do wyceny robót i obiektów budowlanych, sporządzania kosztorysów metodą szczegółową oraz rozliczeń w kosztorysach powykonawczych.

wydawca: OWEOB Promocja Sp.z o.o.
rok wydania: 2020 r.
ilość stron: 152
format: A5
ISSN: 1231-2517

częstotliwość ukazywania się: kwartalnik