Sekocenbud IMB Informacja o cenach materiałów budowlanych 3 kwartał 2019; zeszyt 38/2019

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 1316
  • Producent: OWEOB Promocja Sp.z o.o.
  • Dostępność: jest na stanie
    Czas realizacji: 24h + czas dostawy zgodny z wybranym przewoźnikiem
  • szt.
  • Cena netto: 53,70 zł / szt. 58,00 zł / szt.

 

Sekocenbud IMB Informacja o cenach materiałów budowlanych
3 kwartał 2019; zeszyt 38/2019

Zeszyt składa się z dwóch działów:

Dział A zawiera minimalne, maksymalne i średnie krajowe ceny materiałów budowlanych pochodzące z notowań oraz ceny średnie z doliczonymi kosztami zakupu. Dla każdego materiału podawane są: symbol klasyfikacyjny (ETO), pełna nazwa materiału, jednostka miary, ceny (minimalna, maksymalna, średnia oraz cena średnia z doliczonymi kosztami zakupu).

W dziale B publikowane są ceny producentów i przedstawicieli handlowych wybranych materiałów budowlanych. Są to przede wszystkim materiały nowe, stosowane w nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych.
W/w ceny materiałów budowlanych producentów i przedstawicieli handlowych z działu B zamieszczone są w tabelach, zawierających następujące informacje: nazwy producentów lub przedstawicieli handlowych, nazwy asortymentów materiałów, rodzaje materiałów tego asortymentu wraz z ich parametrami technicznymi, jednostkami miary i cenami.
 

NOWOŚĆ !

W II kw. 2019 r. dział A zawiera 2 136 pozycji materiałowych. W stosunku do ubiegłego kwartału zakres notowań został powiększony o następujące materiały w podgrupach:
- 132 Bariery U-11a szczeblinkowe, bariery U-12a z poprzeczką,
- 147 Masa chemoutwardzalna do poziomego oznakowania dróg,
- 156 Elementy odblaskowe punktowe ,,kocie oczko''.

W dziale B publikujemy ceny 2 048 materiałów budowlanych wg producentów i przedstawicieli handlowych- zamieszczonych w kolejności alfabetycznej.

W I kw. 2019 r. dział A zawiera 2 133 pozycje materiałowe. W stosunku do ubiegłego kwartału zakres notowań został powiększony o następujące materiały w podgrupach:
- 132 Słupek łańcuchowy U-12b, słupek blokujący U-12c,
- 156 Elementy odblaskowe typu U-1c mocowane do barier.

W dziale B publikujemy ceny 2 179 materiałów budowlanych wg producentów i przedstawicieli handlowych- zamieszczonych w kolejności alfabetycznej.

 

Informacje zawarte w wydawnictwie IMB służą do wyceny robót i obiektów budowlanych, sporządzania kosztorysów metodą szczegółową oraz rozliczeń w kosztorysach powykonawczych.

wydawca: OWEOB Promocja Sp.z o.o.
rok wydania: 2019 r.
ilość stron: 154
format: A5
ISSN: 1231-2517

częstotliwość ukazywania się: kwartalnik