Sekocenbud IME Informacja o cenach materiałów elektrycznych 4 kwartał 2021; zeszyt 59/2021

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 1373
  • Producent: OWEOB Promocja Sp.z o.o.
  • Dostępność: jest na stanie
    Czas realizacji: 24h + czas dostawy zgodny z wybranym przewoźnikiem
  • szt.
  • 62,00 zł / szt.
Informacja o cenach materiałów elektrycznych IME
4 kwartał 2021 r.

 

Zeszyt składa się z dwóch działów:

Dział A zawiera minimalne, maksymalne i średnie krajowe ceny materiałów instalacyjnych pochodzące z notowań oraz ceny średnie z doliczonymi kosztami zakupu. Dla każdego materiału podawane są: symbol
klasyfikacyjny (ETO), pełna nazwa materiału, jednostka miary, ceny (mnimalna, maksymalna, średnia oraz cena średnia z doliczonymi kosztami zakupu).

W dziale B publikowane są ceny producentów i przedstawicieli handlowych wybranych materiałów elektrycznych. Są to przede wszystkim materiały nowe, stosowane w nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych.
W/w ceny materiałów elektrycznych producentów i przedstawicieli handlowych z działu B zamieszczone są w tabelach, zawierających następujące informacje: nazwy producentów lub przedstawicieli handlowych, nazwy asortymentów materiałów, rodzaje materiałów tego asortymentu wraz z ich parametrami technicznymi, jednostkami miary i cenami.

NOWOŚĆ!

W III kw. 2021 r. dział A zawiera 3 153 pozycje materiałowe. W stosunku do ubiegłego kwartału zakres notowań został powiększony o materialy w podgrupie:
- 723 Centrale sygnalizacji pożarowej, automatycznego gaszenia oraz centrale sterujące gaszeniem.

W dziale B publikujemy ceny 717 materiałów elektrycznych wg producentów i przedstawicieli handlowych - zamieszczonych w kolejności alfabetycznej.

W IV kw. 2021 r. dział A zawiera 3 153 pozycje materiałowe.

W dziale B publikujemy ceny 672 materiałów elektrycznych wg producentów i przedstawicieli handlowych - zamieszczonych w kolejności alfabetycznej.


Informacje zawarte w wydawnictwie IME służą do wyceny robót i obiektów budowlanych, sporządzania kosztorysów metodą szczegółową oraz rozliczeń w kosztorysach powykonawczych.

wydawca: OWEOB Promocja Sp.z o.o.
rok wydania: 2021 r.
ilość stron: 144
format: A5
ISSN: 1231-2517

częstotliwość ukazywania się: kwartalnik