Sekocenbud IMI Informacja o cenach materiałów instalacyjnych 1 kwartał 2019; zeszyt 2/2019

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 58/2012
  • Producent: OWEOB Promocja Sp.z o.o.
  • Dostępność: jest na stanie
    Czas realizacji: 24h + czas dostawy zgodny z wybranym przewoźnikiem
  • szt.
  • Cena netto: 44,17 zł / szt. 53,00 zł 47,70 zł / szt.

rabat -10 % do wyczerpania magazynu

Informacja o cenach materiałów instalacyjnych IMI
1 kwartał 2019 r.

 
Zeszyt składa się z dwóch działów:

Dział A zawiera minimalne, maksymalne i średnie krajowe ceny materiałów instalacyjnych pochodzące z notowań oraz ceny średnie z doliczonymi kosztami zakupu. Dla każdego materiału podawane są: symbol
klasyfikacyjny (ETO), pełna nazwa materiału, jednostka miary, ceny (mnimalna, maksymalna, średnia oraz cena średnia z doliczonymi kosztami zakupu).

W dziale B publikowane są ceny producentów i przedstawicieli handlowych wybranych materiałów instalacyjnych. Są to przede wszystkim materiały nowe, stosowane w nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych.
W/w ceny materiałów instalacyjnych producentów i przedstawicieli handlowych z działu B zamieszczone są w tabelach, zawierających następujące informacje: nazwy producentów lub przedstawicieli handlowych, nazwy asortymentów materiałów, rodzaje materiałów tego asortymentu wraz z ich parametrami technicznymi, jednostkami miary i cenami.

NOWOŚĆ !

W I kw. 2019 r. dział A zawiera 3 074 pozycje materiałowe. W stosunku do ubiegłego kwartału zakres notowań został powiększony o następujące materiały w podgrupie:
- 583 Hydranty nadziemne i podziemne.

W dziale B publikujemy ceny 1 800 materiałów istalacyjnych wg producentów i przedstawicieli handlowych- zamieszczonych w kolejności alfabetycznej. W tej edycji dział ten został zaktualizowany oraz poszerzony o nowe produkty następujących producentów:
- Fabryka Armatur JAFAR SA Jasło (JAF) Zasuwy nożowe z trzpieniem niewznoszącym, hydranty nadziemne z pojdynczym i podwójnym zamknięciem, hydranty podziemne z podwójnym zamknięciem, zawory napowietrzająco-odpowietrzające 2-stopniowe.

W III kw. 2018 r. dział A zawiera 3 069 pozycji materiałowych. W stosunku do ubiegłego kwartału zakres notowań został powiększony o następujące materiały w podgrupie:
- 670 Otuliny z wełny mineralnej (skalnej) z folią aluminiową o grub. 20-30mm, grub. 40-60mm, grub.70-100mm oraz otuliny z wełny mineralnej(skalnej) bez osłony o grub. 20-30mm, grub. 40-60mm.

W dziale B publikujemy ceny 1 822 materiałów instalacyjnych wg producentów i przedstawicieli handlowych- zamieszczonych w kolejności alfabetycznej. W tej edycji dział ten został zaktualizowany oraz poszerzony o nowe produkty następujących producentów:
- ASPOL FV Sp. z o.o. (ASP) Rury wentylacyjne z PE-HD FLEXO COMFORT, kolektory rozdzielaczowe FLEXO BOX VERTICAL, puszki rozprężne AIR BOX, rekuperator PHENIX EC SMART z automatyką;
- KOSPEL SA (KOS) Elektryczne kotły centralnego ogrzewania EKCO.LN3;
- LECHAR Sp.z o.o. Klapy zwrotne międzykołnierzowe M6.620.

W II kw. 2018 r. dział A  zawiera 3 059 pozycji materiałowych. W stosunku do ubiegłego kwartału zakres notowań został powiększony o następujące materiały w podgrupach:
- 570 kurki spustowe mosiężne ze złączką do węża i zaślepką,
- 614 manometr radialny/axialny, termometr bimetaliczny,
- 651 przepustnice (klapy) zwrotne kołowe, stalowe.

W dziale B publikujemy ceny 1 833 materiałów instalacyjnych wg producentów i przedstawicieli handlowych - zamieszczonych w kolejności alfabetycznej. W tej edycji dział ten został zaktualizowany oraz poszerzony o nowe produkty następujących producentów:
- BUDERUS - Robert Bosch Sp. z o.o. (BUD) Pompy ciepła, powietrzne typu powietrze-woda Logatherm,
- MORA POLSKA Sp. z o.o. (MOR) Kuchnie wolnostojące, okap kuchenny kominkowy,
- TEKA POLSKA Sp. z o.o. (TEK) Okapy kuchenne, płyta indukcyjna, zlewozmywaki,
- TERMET SA (TET) Gazowe, kondensacyjne kotły wiszące CRYSTAL,
- WOBET-HYDRET Sp.j. (WOB) Studzienki wodomierzowe z tw. sztucznego.

W I kw. 2018 r. dział A  zawiera 3 051 pozycji materiałowych. W stosunku do ubiegłego kwartału zakres notowań został powiększony o następujące materiały w podgrupach:
- 533 trójniki żeliwne kanalizacyjne 45o,
- 543 pierścienie odciążające żelbetowe do studni,
- 630 pompy ręczne skrzydełkowe,
- 635 sedesy (deski sedesowe) z tworzyw sztucznych do misek ustępowych.

W dziale B publikujemy ceny 1 833 materiałów istalacyjnych wg producentów i przedstawicieli handlowych - zamieszczonych w kolejności alfabetycznej. W tej edycji dział ten został zaktualizowany oraz poszerzony o nowe produkty następujących producentów:
- TERMET SA Świebodzice (TET)  Gazowe, kondensacyjne kołty wiszące z wbudowanym zasobnikiem EcoCondens INTERGRA PLUS II, Gazowy podgrzewacz wody przepływowej AQUA COMFORT GT.


Informacje zawarte w wydawnictwie IMI służą do wyceny robót i obiektów budowlanych, sporządzania kosztorysów metodą szczegółową oraz rozliczeń w kosztorysach powykonawczych.

wydawca: OWEOB Promocja Sp.z o.o.
rok wydania: 2019 r.
ilość stron: 148
format: A5
ISSN: 1231-2517

częstotliwość ukazywania się: kwartalnik