Sekocenbud IMI Informacja o cenach materiałów instalacyjnych 3 kwartał 2019; zeszyt 39/2019

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 968
  • Producent: OWEOB Promocja Sp.z o.o.
  • Dostępność: jest na stanie
    Czas realizacji: 24h + czas dostawy zgodny z wybranym przewoźnikiem
  • szt.
  • Cena netto: 49,07 zł / szt. 53,00 zł / szt.Informacja o cenach materiałów instalacyjnych IMI
3 kwartał 2019 r.

 
Zeszyt składa się z dwóch działów:

Dział A zawiera minimalne, maksymalne i średnie krajowe ceny materiałów instalacyjnych pochodzące z notowań oraz ceny średnie z doliczonymi kosztami zakupu. Dla każdego materiału podawane są: symbol
klasyfikacyjny (ETO), pełna nazwa materiału, jednostka miary, ceny (mnimalna, maksymalna, średnia oraz cena średnia z doliczonymi kosztami zakupu).

W dziale B publikowane są ceny producentów i przedstawicieli handlowych wybranych materiałów instalacyjnych. Są to przede wszystkim materiały nowe, stosowane w nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych.
W/w ceny materiałów instalacyjnych producentów i przedstawicieli handlowych z działu B zamieszczone są w tabelach, zawierających następujące informacje: nazwy producentów lub przedstawicieli handlowych, nazwy asortymentów materiałów, rodzaje materiałów tego asortymentu wraz z ich parametrami technicznymi, jednostkami miary i cenami.

NOWOŚĆ !

W II kw. 2019 r. dział A zawiera 3 107 pozycji materiałowych. W stosunku do ubiegłego kwartału zakres notowań został powiększony o następujące materiały w podgrupach:
- 563 Rury dwuwarstwowe PE100 RC, PN 16 SDR 11 i SDR17, do wody; rury dwuwarstwowe PE100 RC, PN 16 SDR 11, do gazu.

W dziale B publikujemy ceny 1 608 materiałów istalacyjnych wg producentów i przedstawicieli handlowych- zamieszczonych w kolejności alfabetycznej.

W I kw. 2019 r. dział A zawiera 3 074 pozycje materiałowe. W stosunku do ubiegłego kwartału zakres notowań został powiększony o następujące materiały w podgrupie:
- 583 Hydranty nadziemne i podziemne.

W dziale B publikujemy ceny 1 800 materiałów istalacyjnych wg producentów i przedstawicieli handlowych- zamieszczonych w kolejności alfabetycznej. W tej edycji dział ten został zaktualizowany oraz poszerzony o nowe produkty następujących producentów:
- Fabryka Armatur JAFAR SA Jasło (JAF) Zasuwy nożowe z trzpieniem niewznoszącym, hydranty nadziemne z pojdynczym i podwójnym zamknięciem, hydranty podziemne z podwójnym zamknięciem, zawory napowietrzająco-odpowietrzające 2-stopniowe.

 


Informacje zawarte w wydawnictwie IMI służą do wyceny robót i obiektów budowlanych, sporządzania kosztorysów metodą szczegółową oraz rozliczeń w kosztorysach powykonawczych.

wydawca: OWEOB Promocja Sp.z o.o.
rok wydania: 2019 r.
ilość stron: 144
format: A5
ISSN: 1231-2517

częstotliwość ukazywania się: kwartalnik