Zbuduj sam drewniany dom. Instrukcja montażu krok po kroku

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 1999
  • Dostępność: czasowo niedostępne
  • szt.
  • 39,00 zł / szt.
  • Niedostępny

chwilowy brak

Zbuduj sam drewniany dom.

Jak samodzielnie zbudować dom?
Jak dużo można zaoszczędzić
Fachowe rady i pomocne informacje

 

Autor instrukcji: arch. Marek Bajer

Od autora

W niniejszym poradniku, a właściwie instrukcji samodzielnego montażu domu drewnianego, pokazałem, jak zbudować niewielki budynek mieszkalny parterowy w konstrukcji drewnianej.

Nie będę udowadniał w nim wyższości budynku drewnianego nad murowanym lub odwrotnie.

Jeżeli kupujesz tę instrukcję, to znaczy że jesteś zainteresowany budową domu w technologii lekkiego szkieletu kanadyjskiego. Jest on tani w budowie i eksploatacji. łatwy do wykonania a także ekonomiczny i energooszczędny w użytkowaniu.

Przyjęte rozwiązania konstrukcyjne są proste w wykonaniu, a więźba dachowa z powtarzalnych elementów zbudowanych z szablonu gwarantuje ich prawidłowy montaż.


O projekcie

Przedstawiony projekt cechuje się prostą bryłą nie zawierającą trudnych do wykonania elementów architektonicznych. Powierzchnia użytkowa to prawie 100 m2, co pozwoli zaspokoić potrzebę komfortowego mieszkania dla rodziny 2 + 2.

W skład projektu wchodzą 3 sypialnie, w tym dwie o powierzchni 14 m2 i jedna 12 m2., salon 27 m2 z otwartą kuchnią 8 m2 oraz spiżarką lub kotłownią o powierzchni 5 m2. Dostępna jest także łazienka i wydzielone WC.

rok wydania: 2018, wydanie pierwsze
ISBN: 978-83-952184-0-8
okładka: miękka