Projektowanie dwuwymiarowe CAD 2D moduł ECCC AI M1 poziom AB

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 1690
  • Dostępność: jest na stanie

  • Historia ceny
  • Czas realizacji: 24h + czas dostawy zgodny z wybranym przewoźnikiem
  • szt.
  • 65,00 zł / szt.

Podręcznik - Projektowanie dwuwymiarowe CAD 2D moduł ECCC AI M1 poziom AB

poziom podstawowy (A)
poziom średniozaawansowany (B)
 

Podręcznik stanowi kompleksową ofertę dla osób rozpoczynających lub praktykujących samodzielną pracę projektową w programie AutoCAD.

Zawarte w nim treści opracowano na podstawie wersji AutoCAD 2014, dlatego też przed przystąpieniem do kursu należy upewnić się, czy pracujemy na odpowiedniej wersji oprogramowania.

Poszczególne rozdziały podręcznika zostały tak opracowane, aby zapoznać użytkownika ze specyfiką oprogramowania AutoCAD. W kolejnych rozdziałach zaprezentowano zagadnienia dotyczące środowiska programu AutoCAD rysowania prostych obiektów, manipulacji obiektami, sterowania ich właściwościami oraz wymiarami, tworzenia nowych układów współrzędnych, narzędzi do modyfikacji obiektów.

Poznanie zasad pracy programu odbywa się poprzez rozwiązywanie praktycznych przykładów, poprzedzonych wstępem teoretycznym. Do każdego przykładu podano rozwiązanie, z wykorzystaniem wcześniej omówionych poleceń. Rozwiązywanie przykładów zawartych w publikacji pozwoli na poznanie zasad tworzenia dokumentacji technicznej (2D).

Treści zawarte w tej części podręcznika stanowią podstawę do zgłębiania dalszej wiedzy z zakresu obsługi programu AutoCAD na poziomie zawansowanym (C)

Niniejszy podręcznik przeznaczony jest do prowadzenia szkoleń zgodnych ze standardem ECCC. Jednocześnie może służyć również do samodzielnej nauki. Treści zawarte w publikacji pozwalają na przygotowanie się do egzaminów ECCC z modułu AI M1 ? Projektowanie dwuwymiarowe CAD 2D na poziomach( A) i średniozaawansowanym (B), zakończonych uzyskaniem certyfikatu ECCC.


wydawca: Fundacja ECCC
autor: Łukasz Przeszłowski, Małgorzata Zaborniak
rok wydania: 2016
ilość stron: 194
format: 16 x 23,5 cm
ISBN: 978-83-944339-3-2.

okładka: miękka