Projektowanie przestrzenne CAD 3D moduł ECCC AI M2 poziom AB

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 1688
  • Dostępność: jest na stanie

  • Historia ceny
  • Czas realizacji: 24h + czas dostawy zgodny z wybranym przewoźnikiem
  • szt.
  • 65,00 zł / szt.

Podręcznik - Projektowanie przestrzenne CAD 3D moduł ECCC AI M2 poziom AB

poziom podstawowy (A)
poziom średniozaawansowany (B)
 

Podręcznik ma na celu przygotowanie użytkowania oprogramowania Autodesk Inventor do podstawowej obsługi parametrycznego, przestrzennego i hierarchicznego systemu modelowania oraz poszerzenie wiadomości podstawowych o zakres narzędzi stosowanych na poziomie średniozaawansowanym.

Zaprezentowane w podręczniku metody i narzędzia, jakimi dysponuje oprogramowanie zapewnią pozyskanie wiedzy wystarczającej do samodzielnej pracy z modułem tworzenia części oraz wykonania na jej podstawie dokumentacji technicznej. Opracowanie, którego celem jest zapoznanie z metodą modelowania bryłowego i tworzenie dokumentacji płaskiej, ma strukturę ćwiczeń praktycznych o narastającym stopniu trudności, na przykładzie których prezentowany jest coraz szerszy zakres narzędzi i opcji programowania.

Przedstawione w opracowaniu treści ukierunkowanie są na kluczowe etapy oraz tok modelowania. Podręcznik, prezentujący poszczególne metody modelowania, nie zawsze ukazuje najkrótszą drogę do osiągnięcia efektu finalnego. Ma to jednak wymusić na użytkowniku kreatywny sposób myślenia oraz wypracować intuicję w obsłudze systemu, a przede wszystkim przybliżyć zasadę działania szerszego wachlarza narzędzi.

Treści zawarte w tej części podręcznika stanowią podstawę do dalszego zgłębiania wiedzy z zakresu obsługi programu Autodesk Inventor na poziomie zawansowanym (C) .

Niniejszy podręcznik przeznaczony jest do prowadzenia szkoleń zgodnych ze standardem ECCC. Jednocześnie może służyć również do samodzielnej nauki. Treści zawartej w publikacji pozwalają na przygotowanie się do egzaminów ECCC z modułu AI M2 ? Projektowanie dwuwymiarowe CAD 3D na poziomach( A) i średniozaawansowanym (B), zakończonych uzyskaniem certyfikatu ECCC.


wydawca: Fundacja ECCC
autor: Tomasz Dziubek, Bartłomiej Sobolewski
rok wydania: 2016
ilość stron: 188
format: 16 x 23,5 cm
ISBN: 978-83-944339-4-9.

okładka: miękka