Problemy inżynierii bezpieczeństwa obiektów antropogenicznych Tom I

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 2096
  • Dostępność: jest na stanie
    Czas realizacji: 24h + czas dostawy zgodny z wybranym przewoźnikiem
  • szt.
  • 50,00 zł / szt.

Problemy inżynierii bezpieczeństwa obiektów antropogenicznych Tom I

Publikacja koncentruje się wokół praktycznych dziedzin zapewniania bezpieczeństwa w różnych procesach realizowanych dla i z udziałem ludzi. Obecnie inżynieria bezpieczeństwa obejmuje wszystkie dziedziny działalności technicznej, gdzie najważniejsze to energetyka jądrowa i konwencjonalna, transport i jego wszystkie odmiany czy przemysł chemiczny, zbrojeniowy, wydobywczy. Dotyczy ona także wytwarzania i eksploatacji wszelkich pojazdów, szeroko rozumianej infrastruktury krytycznej, czy tak trudnego sektora, jakim jest budownictwo.Nie do przecenienia jest rola inżynierii bezpieczeństwa w wykrywaniu, ostrzeganiu i monitowaniu zagrożeń, a także udział w procesach likwidacji i minimalizacji negatywnych skutków zagrożeń.

Prezentowana praca zbiorowa stanowi cenny dorobek intelektualny uczestników konferencji z cyklu Problemy Inżynierii Bezpieczeństwa Obiektów Antropogenicznych.

Praca zbiorowa pod redakcją: dr inż. arch. Adama Baryłki, dr inż. Andrzeja Grzebielca, dr inż. Jerzego Obolewicza, prof. dr hab. inż. Artura Rusowicza

wydawca: Centrum Rzeczoznawstwa Budowlanego Sp.z o.o.
rok wydania: 2019
ilość stron: 219
format: B5
ISBN: 978-83-951776-0-6
okładka: miękka