Projektowanie przestrzenne CAD 3D moduł ECCC AI M2 poziom C

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 1689
  • Dostępność: jest na stanie

  • Historia ceny
  • Czas realizacji: 24h + czas dostawy zgodny z wybranym przewoźnikiem
  • szt.
  • 65,00 zł / szt.

Podręcznik - Projektowanie przestrzenne CAD 3D moduł ECCC AI M2 poziom C

poziom zaawansowany (C)

 

Podręcznik jest drugą częścią opracowania dotyczącego zagadnień związanych z procesem modelowania w systemie Autodesk Inventor. Przed rozpoczęciem pracy z drugą częścią podręcznika konieczne jest przyswojenie sobie wiedzy zawartej w pierwszej jego części w stopniu co najmniej dobrym.

Publikacja ma na celu zapoznanie użytkownika z wybranymi zaawansowanymi zagadnieniami dotyczącymi modelowanie bryłowego. Poza tematyką związaną z modelowaniem części, opracowanie obejmuje również zagadnienia związane z tworzeniem modeli zespołów. Przedstawiono stosowne w praktyce metody tworzenia zespołów z wykorzystaniem bibliotek elementów znormalizowanych. Jeden z rozdziałów poświecono zagadnieniu wykonywania dokumentacji technicznej dla zespołów w postaci rysunków złożeniowych.

Z uwagi na ograniczenie objętościowe podręcznik nie wyczerpuje całości materiału zarówno w przypadku zagadnień związanych z modelowaniem bryłowych części, jak i zespołów. Jednakże forma, w jakiej został opracowany, umożliwia samodzielne wykonanie przedstawionych ćwiczeń oraz przybliża zasadę działania narzędzi. Ma również za zadania przybliżenie zasady tworzenia omawianych procedur.

Zapoznanie się z materiałem zawartym w obu częściach podręcznika oraz jego przyswojenie pozwoli użytkownikowi na samodzielną i efektywną pracę w programie Inventor. Należy jednak dodać, że użytkownik powinien równolegle z przyswajaniem wiedzy zawartej w podręczniku samodzielnie poznawać program.

Niniejszy podręcznik przeznaczony jest do prowadzenia szkoleń zgodnych ze standardem ECCC. Jednocześnie może służyć również do samodzielnej nauki. Treści zawartej w publikacji pozwalają na przygotowanie się do egzaminów ECCC z modułu AI M2 – Projektowanie dwuwymiarowe CAD 3D na poziomie zaawansowanym (C) zakończonych uzyskaniem certyfikatu ECCC.

wydawca: Fundacja ECCC

autor: Tomasz Dziubek, Bartłomiej Sobolewski
rok wydania: 2016
ilość stron: 172
format: 16 x 23,5 cm
ISBN: 978-83-944339-6-3.

okładka: miękka